середа, 12 вересня 2018 р.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 2018!

          
          Сьогодні в нашому училищі відбулися заходи Олімпійського тижня.


         12 вересня відбулися "Веселі старти" присвячені Дню фізичної культури та спорту, а також церемонія відкриття училищної спартакіади.
Право підняття прапору отримала капітан команди з черлідингу - переможиця обласних змагань, учениця групи К7 Гайворонська Тетяна.
          В "Веселих стартах" прийняли участь всі навчальні групи училища та педагогічний колектив.
          Цього року була змінена традиційна структура проведення заходу. Вона полягала в тому, що у завданні приймала участь не вся команда, а певна кількість учасників, склад яких змінювався перед кожним завданням, колективним рішенням команди. Тепер, обираючи склад на кожне окреме завдання, учні мали право вибору і більше напрацьовувались командні дії, відповідальність за прийняте рішення та вміння оцінити можливості учасників команди.
          Також були завдання з майже нульовою фізичною активністю для звільнених учнів та учнів з обмеженням навантажень.          Кращими в конкурсі капітанів стали одразу дві учениці першого курсу, Пшеченко Лілія, группа З 2, та учениця групи К 3, Вінтоняк Олена, які на одному рівні впроралися із завданням - "Вишикувати учнів за зростом". Складність завдання полягала в тому, що шикувати учасників команд суперників необхідно було навпомацки із зав'язаними очима.          Учасники демонстрували не лише фізичну підготовленність а й поєднання її зі швидкою інтелектуальною діяльністю.
       Учасники із задоволенням приймали участь в усіх конкурсах, продоменстрували високу фізичну  активність, наполеглевість, стійкість характеру, злагодженність командних дій та зацікавленність.


          Кращими серед усіх груп стали учні групи К7, команда "Динамо".
          Друге місце посіла команда "Прометей", група З 2.
          Третє місце команда "Люкс", група К 3.
          Вітаю учасників з високими результатами!


          Протягом тижня класні керівники проводять в групах виховні години на тему "Здоров'я жінки - здоров'я нації"

          14 вересня заплановано проведення святкової лінійки за Олімпійською тематикою, Олімпійського уроку, турніру з настільного тенісу та конкурсу стінівок.

Немає коментарів:

Дописати коментар